Full-Stack Developer (PHP + JavaScript)

Budujemy najskuteczniejszą platformę do tworzenia mierzalnych i optymalizowanych na podstawie danych kampanii internetowych.

Szukamy Full-Stack Developera (PHP + JavaScript) do pracy w naszym zespole.

Miejsce pracy:  Kraków

Zakres obowiązków:

Budowanie aplikacji webowej Data Driven Tool.

Wymagania:

  • Przynajmniej 2-letnie doświadczenie w budowaniu aplikacji webowych używając PHP i JavaScript
  • Doświadczenie w pracy z Git

Technologie, których używamy:

  • PHP
  • JavaScript
  • SQL
  • Laravel
  • React.js

Mile widziane doświadczenie z:

  • Laravel
  • ReactJS
  • Material UI
  • Inertiajs
  • Google Tag Manager API
  • Google API
  • Google Analytics
  • Facebook API

Oferujemy:

  • Umowę o pracę 7 000‐14 000 zł brutto/mies.
    lub
  • Kontrakt B2B 6 000‐12 000 zł netto (+ VAT)/mies.
  • Elastyczne godziny pracy
  • Wygodne miejsce pracy z podnoszonym biurkiem
  • Długoterminowo w zależności od zaangażowania możemy zaoferować udziały w spółce

Tak pracujemy:

  • Wewnątrz organizacji
  • Koncentrujesz się na jednym projekcie
  • Tworzysz kod “od zera”
  • Koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • Agile

Ta praca jest dla Ciebie, jeżeli:

  • Chcesz mieć kluczowy wpływ na rozwój projektu
  • Chciałbyś zostać udziałowcem w firmie
  • Interesujesz się marketingiem internetowym
  • Programowanie to Twoja pasja, a nie tylko sposób na zarabianie pieniędzy
  • Interesuje Cię Machine Learning

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aplikuj na to stanowisko, jeżeli chcesz pracować w szybko rozwijającej się firmie posiadającej klientów z całego świata, w której będziesz mógł/mogła się rozwijać.

Aby aplikować wypełnij poniższy formularz lub napisz do nas na: info@datadriventool.com