Asystent/ka z jęz. niemieckim

Jesteśmy startupem, który rewolucjonizuje branże marketingu internetowego.

Szukamy asystenta/ki ze znajomością języka niemieckiego i zainteresowaniami w branży marketingu internetowego do pracy w startupie.

Miejsce pracy:  Kraków

Zakres obowiązków:

  • Praca administracyjna
  • Obsługa Social Media
  • Redagowanie tekstów
  • Współpraca z programistami
  • Edycja wideo

Wymagania:

  • Znasz niemiecki na poziomie przynajmniej B2?
  • Potrafisz samodzielnie myśleć?
  • Umiesz obsługiwać Social Media / Excel / PowerPoint / Word?
  • Potrafisz samodzielnie redagować teksty?
  • Lubisz pomagać w kwestiach organizacyjnych i biurowych?
  • Mieszkasz w Krakowie i jesteś dyspozycyjna przynajmniej 4h dziennie?
  • Umiesz lub chcesz nauczyć się edycji wideo?
  • Chcesz nauczyć się tworzyć kampanie marketingowe?

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie zależne od doświadczenia
  • Możliwość rozwoju kompetencji marketingowych (nauczymy Cię robić kampanie Facebook oraz Google Ads)
  • Możliwość rozwoju kompetencji językowych (w biurze mówimy głównie po niemiecku i angielsku)
  • Ciekawe projekty – prowadzimy zarówno projekty własne jak i klientów
  • Ładne biuro w dobrej lokalizacji
  • Wygodne stanowisko pracy
  • Możliwość bezpośredniego udziału w rozwoju firmy

Benefity:

  • Dofinansowanie nauki języków
  • Dofinansowanie szkoleń i kursów

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aplikuj na to stanowisko, jeżeli chcesz pracować w szybko rozwijającej się firmie posiadającej klientów z całego świata, w której będziesz mógł/mogła się rozwijać.

Aby aplikować wypełnij poniższy formularz lub napisz do nas na: info@datadriventool.com